• SK
  • EN
  • de
Facebook

Otázky & odpovede

Je porovnateľný výsledný efekt epilácie laserom LIGHT SHEER a efekt epilácie IPL (intenzívnym pulzným svetlom)? 

Medzi  laserovou epiláciou a epiláciou  IPL  je zásadný rozdiel! Laserová epilácia prináša  efekt už po 4 - 6  ošetreniach, kým výsledok epilácie intenzívnym  pulzným  svetlom (IPL)  je aj po 10 ošetreniach minimálny  a absolútne  neporovnateľný  s laserom.


Je potrebná na epiláciu laserom špeciálna príprava?

Pred zákrokom sa chĺpky nesmú 4 - 6 týždňov vytrhávať a taktiež sa nedoporučuje vystavovať miesta, ktoré sa budú epilovať slnečnému žiareniu. Holiť a zastrihávať sa chĺpky môžu. Pred epiláciou je potrebné pokožku nahladko oholiť.


Koľko ošetrení je potrebných k dosiahnutiu požadovaného efektu?

Počet ošetrení je veľmi individuálny a pohybuje se od 4 - 8 sedení. 

Môže sa laserová epilácia vykonávať aj v lete?

Áno, toto ošetrenie je možné vykonávať aj v lete, avšak ideálnym typom pre laserovú epiláciu je klient s bledou pokožkou a tmavými chĺpkami. Čím je farebný kontrast medzi pokožkou a chĺpkami väčší , tým je laserová epilácia účinnejšia.
Bezprostredne a aj následne (1-3 týždne) po epilácii je potrebné vyhýbať sa slnečnému žiareniu a pokožku tváre si  treba chrániť krémom s vyšším UV faktorom (50).


Vyrieši laserová epilácia problém zarastajúcich chĺpkov ?

Hoci želanú redukciu ochlpenia dosahujeme po 5 - 6 ošetreniach, folikulitídy a vrastania chĺpkov sa zvyčajne zbavíte už v priebehu 2-3 ošetrení

AKTUÁLNE AKCIE