• SK
  • EN
  • de
Facebook

O nás
Laserová epilácia v Bratislave a Košiciach

Vážení návštevníci našej stránky,

ak sa zaujímate o trvalé odstránenie ochlpenia, ste na správnej adrese. Ponúkame Vám trvalú epiláciu laserom. Epilácia laserom je zo všetkých známych metód trvalej epilácie najúčinnejšia, najjednoduchšie aplikovateľná a preto aj najviac používaná. Dôležité je používať kvalitné prístroje produkujúce laserové svetlo vhodnej vlnovej dĺžky a dostatočnej intenzity. Používame laserové prístroje od firmy Lumenis (LightSheer ET a LightSheer Duet) považované odborníkmi za najkvalitnejšie prístroje na trhu. Dôkazom ich kvality sú vynikajúce dosahované výsledky.

Rovnako dôležitý ako kvalita prístroja je aj spôsob práce s ním. Je potrebné nastaviť čím vyššiu energiu únosnú pre daný typ pokožky a taktiež je pre úspech laserovej epilácie podstatné veľmi dôsledné pokrytie celej pokožky v epilovanej oblasti. Toto všetko je u nás samozrejmosťou, naši odborní pracovníci majú mnohoročné skúsenosti s nastavovaním výšky energie laserových prístrojov, rozsiahle teoretické znalosti problematiky laserovej epilácie získané školeniami a priebežným štúdiom tejto oblasti estetickej medicíny.

Na všetky Vaše otázky Vám radi odpovieme, spôsobom komunikácie podľa Vášho výberu. Môžete s nami komunikovať telefonicky, napísať nám e-mail v jednoduchom formulári alebo s nami viesť dialóg prostredníctvom on-line chatu, ktorý je prístupný na našej stránke, Vy sa pýtate a my ihneď odpovedáme.

Ponúkame možnosť spolupráce pre kozmetické salóny, lekárov a pod. formou zaujímavého odmeňovacieho systému pri aktívnom získavaní nových klientov. Pre ďalšie info nás kontaktujte telefonicky, alebo e-mailom.

AKTUÁLNE AKCIE